Powitanie

Naszym pierwszym wpisem chcielibyśmy przywitać Was na nowej stronie internetowej. Znajdziecie na niej aktualności związane z działalnością Mozaiki, wspomnienia dotyczące wydarzeń minionych i zapowiedzi przyszłych inicjatyw. W najbliższym czasie powstaną także galerie zdjęć, na bieżąco będziemy dodawali ciekawe artykuły i fragmenty publikacji.

Już teraz zachęcamy do zapoznania się z zakładką “Przyszłe wydarzenia”, gdzie znajdziecie informacje dotyczące kwietniowego wykładu studentki kulturoznawstwa Ewy Kiełszni o jej podróży do Malezji oraz majowego sympozjum naukowego “Regionalia – tradycja kontra rzeczywistość globalna”. Zachęcamy do udziału w obu wydarzeniach.

Strona jest jeszcze w wersji roboczej dlatego będziemy wdzięczni za wszelkie wskazówki i uwagi.