Jak się zgłosić na Regionalia?

Zachęcamy Was do zgłaszania się na organizowane przez nas sympozjum naukowe “Regionalia – tradycja kontra rzeczywistość globalna”, które odbędzie się 27.05.2013 r. w budynku Biblioteki Głównej Uniwersytetu Gdańskiego.

Więcej informacji dotyczących sympozjum znajdziecie tutaj.

By zgłosić swoje wystąpienie na “Regionalia” wystarczy uzupełnić kartę zgłoszeniową (do pobrania TUTAJ – klik) i wysłać ją na adres regionalia.ug@gmail.com.

Jeśli macie jakieś pytania możecie zadać je w komentarzach lub napisać na jeden z naszych adresów mailowych: kolo.naukowe.mozaika@gmail.com lub regionalia.ug@gmail.com. Z pewnością rozwiejemy wszelkie Wasze wątpliwości.

Z pewnością zastanawiacie się jakie korzyści płyną z wygłoszenia referatu na naszym sympozjum. Przedstawiamy Wam zatem wszystkie argumenty za:

• Podzielenie się swoimi poglądami, pomysłami, przemyśleniami z szerokim gronem odbiorców;
• Zdobycie doświadczenia w publicznych wystąpieniach, doskonalenie sztuki retoryki;
• Większa szansa na zdobycie Stypendium Rektora, Studenckiego Nobla i innych nagród związanych z działalnością naukową;
• Możliwość dodania swojego referatu do publikacji pokonferencyjnej
• Duma rodziny i przyjaciół związana z rozwojem Waszej kariery naukowej 🙂