Członkowie koła

ball dresses nzOpiekun Koła: dr Aleksandra Wierucka – kulturoznawca i antropolog; ciekawią ją kwestie związane z odmiennym postrzeganiem świata i różnorodnością kulturową; specjalizuje się w „ogarnianiu” zbyt wielu spraw naraz (i czasem daje radę); z radością wita wszelkie studenckie inicjatywy, które twórczo wychodzą poza schemat.

 

 

TL

Przewodniczący: Tomasz Lidzbarski – student kulturoznawstwa, zafascynowany ludźmi i otaczającym go światem. Pochodzi z położonej na Kaszubach Kościerzyny. Chciałby przeczytać, zobaczyć, nauczyć się, napisać i doświadczyć więcej niż to możliwe. Mimo to ciągle się stara. Interesuje się etnologią i antropologią kulturową. Czasem nie potrafi przestać mówić. Kocha podróże.

 

 

szastam jęzorem na UGZastępca: Michał Staniszewski  acz reaguje bardziej na Niedźwiedź z Lasu. Niedoszły polonista i dziennikarz, który postanowił podążyć za antropologicznymi pasjami. Stara się nieustannie pielęgnować w sobie fascynację światem i ludźmi. Lubi ukrywać się w lesie, gdzie włóczy się z dala od uczęszczanych ścieżek, integrując się przy okazji z masą kleszczy i bardzo zaskoczonych saren. Poza tym wielbiciel literatury, muzyki i komiksu. I zwierząt. Nie rozumie wysławiania się 140 znakami (Twitter to zło). Mało fotogeniczny. Mimo, że niedźwiedź, to raczej niegroźny. Raczej.

 

 

vintage wedding dresses ukJulia Rachwalska – studentka kulturoznawstwa na UG. Jej pasją jest Teatr Improwizacji i właśnie temu poświęca najwięcej czasu.Fascynuje ją poznawanie różnych osób, bo jej zdaniem rozmowy, najbardziej rozwijają człowieka. Cały czas marzy o dalekich podróżach i doświadczaniu zupełnie odmiennych kultur.

 

 

 

13233348_993405704061206_536631872_nPaulina Hetmańska – studentka kulturoznawstwa na UG, pochodzi z malowniczych Kaszub. Jej ogromną pasją jest Japonia (i wszystko to co z nią związane) oraz turystyka, której chce poświęcić swoją przyszłość. Lubi poznawać nowych ludzi, kultury czy zwyczaje. Ma wiele pomysłów jednocześnie, niestety nie zawsze uda się jej wszystko zrealizować.

 

 

queenofvictoria

 Daria Klucewicz – archeolog, etnofilolog kaszubski i studentka krajoznawstwa i turystyki historycznej UG. Od lat fotografując, uwiecznia ludzi w różnych, czasem komicznych sytuacjach, śpiewa w Laboratorium Pieśni, tańczy i improwizuje. Życie czerpie garściami i nawet jak nie ma czasu, to i tak na wszystko go ma. Uśmiech leczy. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *