All About Pratchett – ogólnopolska konferencja 19-20.09.2014

All About Pratchett, czyli wszystko o Pratchetcie

Wszystko o Pratchetcie – pod takim hasłem odbędzie się, w dniach 19. i 20. września, na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Gdańskiego, ogólnopolska konferencja naukowa „All About Pratchett”. Wydarzenie, organizowane przez Pracownię Badań nad Literaturą Dziecięcą i Fantastyczną, Interdyscyplinarne Koło Naukowe Doktorantów FSD UG oraz Studenckie Koło Naukowe Mozaika, to niepowtarzalna szansa, by wysłuchać interesujących wystąpień poświęconych wyłącznie twórczości Sir Terry’ego. Niezwykle pojemna pod względem tematycznym sesja obejmować będzie rozmaite konteksty kulturowe, literackie i językowe, związane z dorobkiem Terry’ego Pratchetta. Poza częścią konferencyjną przewidujemy także dodatkowe, równoległe atrakcje dla miłośników pisarza.

Zachęcamy wszystkich do udziału w wydarzeniu – nie tylko fanów autora uniwersum Świata Dysku, lecz także tych, którzy swoją przygodę z Pratchettem mają jeszcze przed sobą! Okazji do wymiany poglądów oraz spostrzeżeń na temat twórczości i życia mistrza fantasy oraz owocnych (być może także zaciętych) dyskusji na pewno nie zabraknie, zwłaszcza że postać Terry’ego Pratchetta sama w sobie stanowi niewyczerpalne źródło inspirujących rozmów. Będzie to również doskonała okazja do poznania nowych ludzi o podobnych zainteresowaniach. Plan zakłada dwa dni wypełnione po brzegi nauką i zabawą. Startujemy codziennie od godziny 10.00. Fani Pratchetta wszystkich stanów, łączcie się!

Wstęp na wszystkie wydarzenia wolny!

all abaut pratchett

Program wydarzenia do pobrania tutaj -> Program v3(1)