O patronach sympozjum naukowego “Regionalia”

Słów kilka o patronatach, którymi objęte zostało wydarzenie “Regionalia – tradycja kontra rzeczywistość globalna”.

Wydarzenie zostało objęte patronatem przez Komisję Senacką RP oraz:

Patronat nad wydarzeniem objęło Polskie Towarzystwo Kulturoznawcze, powstałe w 2002 roku, którego celem jest projektowanie, prowadzenie i wspieranie badań naukowych nad kulturą, popularyzowanie wiedzy o kulturze i umocnienie kulturoznawstwa jako dyscypliny badawczej i wykonywanego zawodu. Więcej informacji TUTAJ.

Naszym sympozjum zainteresowała się także redakcja czasopisma gdańskich antropologów TAM TAM – kilk.

Patronatem objęły Regionalia także dwa portale internetowe:

Dlastudenta.pl  – portal działający zgodnie z zasadą “studenci dla studentów”, co zapewnia rzetelność i aktualność informacji istotnych dla osób uczących się na uczelniach wyższych.
youtube downloader

سایت بازی انفجار

Unikonferencje.pl  – serwis, na którym umieszczane są informacje o konferencjach naukowych, sympozjach i zjazdach. Na bieżąco aktualizowana baza spotkań naukowych.

Informacja o sympozjum naukowym zamieszczona również została na portalu Bazakonferencji.pl

Bardzo dziękujemy wszystkim patronom wydarzenia!